امروز پنج شنبه  ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۰۶/۲۰- ۱۲:۳۵
چهارشنبه 20 شهریور 1398 - 12:35
برگزاری نهمین دوره نمایشگاه و كنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام

برگزاری نهمین دوره نمایشگاه و كنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام

نهمین دوره نمایشگاه و كنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام در كوالالامپور با حضور هیات ایرانی برگزار شد.

برگزاری نهمین دوره نمایشگاه و كنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام

The Muslim World Business and Investment Zone 2019

نهمین دوره نمایشگاه و كنفرانس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام  در تاریخ 4 تا 6 شهریور 1398 در شهر كوالالامپور برگزار شد.این كنفرانس و نمایشگاه یك رویداد بین المللی است كه هر ساله با شناسایی و معرفی شركتها و كارآفرینان موفق جهان اسلام طی برنامه ای با اهداء لوح تقدیر از آنان تقدیر بعمل می آید. هدف اصلی این ابتكار تسهیل و تقویت همكاریها و فعالیت های اقتصادی و بازرگانی بین كشورهای عضو سازمان همكاری اسلامی (OIC) اعلام شده است. كنفرانس مزبور پساز برگزاری دهمین اجلاس سازمان كنفرانس اسلامی در مالزی در سال 2003 و شكل گیری مركز تجارت بین المللی سازمان كنفرانس اسلامی، با هدف ارتقاء جایگاه اقتصاد اسلامی‌بین 57 كشور عضو OICتأسیس شد.

در نهمین سال برگزاری این رویداد در سال 2019 بانك قرض الحسنه مهر ایران یكی از نهادهای ایرانی بود كه به عنوان نامزد دریافت جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام انتخاب شد و روز پنجشنبه طی مراسمی رسمی در محل مركز همایش های كوالالامپور و در حضور وزیر بازرگانی داخلی و امور مصرف كنندگان مالزی لوح تقدیر به دو نفر از اعضای هیأت مدیره بانك كه به نمایندگی از آقای مرتضی اكبری، مدیرعامل بانك در این مراسم حضور داشتند، اهدا شد.

همچنین در سال 2019 برای دومین سال برنامه ویژه ای تحت عنوان تقدیر از زنان موفق جهان اسلام برگزار شد و سركار خانم سعیده قدس، بنیان گذار موسسه محك از جمهوری اسلامی ایران به عنوان یكی از زنان موفق جهان اسلام برای دریافت جایزه و لوح تقدیر معرفی و انتخاب شد.

  

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما